Lot of Life offers several yoga retreats in Italy and The Netherlands: yoga and ski retreat, yoga and Reiki retreat, yoga and bike retreat.

Yoga Retreats (4)

Login to save to your favorites

7-Daagse Famile Yoga en Wintersport in Piemonte

February 14-20 | February 21-27, 2021
    from US$2,071
    Explore this experience

    7-Daagse Famile Yoga Vakantie in Piemonte

    October 11-17 | October 18-24, 2020
      from US$1,716
      Explore this experience

      7-Daagse Yoga & Wintersport Retreat in Piemonte

      December | January | February | March, 2020–2021
        from US$1,059
        Explore this experience

        7-Daagse Yoga en Hike Vakantie in Piemonte

        Sep 21-27 | Jun 14-20 | Jun 28-Jul 4 , 2020–2021
          from US$1,177
          Explore this experience

          Videos (1)

          Instructors (3)

          Suus De Jong

          Lotje Dekker

          Neel van Leeuwen

          Reviews (1)

          Jantine Van Delft

          from Netherlands, July 2019

          "Opladen, verbinden en genieten bij Lot of Life"

          Ik vond de persoonlijke aandacht bij Lot of Life erg fijn. Deze was niet gemaakt, maar voelde erg oprecht. Ik heb me ontzettend welkom gevoeld en genoten van alles. De yoga was fijn en zacht, de accomodatie prachtig en het eten was top. Alles is met de grootste zorg gedaan en met aandacht voor detail en de persoon. De week is voorbij gevlogen, maar ik kom zeker nog een keer terug! Een absolute aanrader!