Lot of Life offers several yoga retreats in Italy and The Netherlands: yoga and ski retreat, yoga and Reiki retreat, yoga and bike retreat.

Yoga Retreats (4)

Login to save to your favorites

7-Daagse Yoga & Wintersport Retreat in Piemonte

Jan 23-29 | Feb 6-12 | Mar 6-12, 2022
    from US$1,280
    Explore this experience

    Videos (1)

    Instructors (3)

    Suus De Jong

    Lotje Dekker

    Neel van Leeuwen

    Reviews (1)

    Jantine Van Delft

    from Netherlands, July 2019

    "Opladen, verbinden en genieten bij Lot of Life"

    Ik vond de persoonlijke aandacht bij Lot of Life erg fijn. Deze was niet gemaakt, maar voelde erg oprecht. Ik heb me ontzettend welkom gevoeld en genoten van alles. De yoga was fijn en zacht, de accomodatie prachtig en het eten was top. Alles is met de grootste zorg gedaan en met aandacht voor detail en de persoon. De week is voorbij gevlogen, maar ik kom zeker nog een keer terug! Een absolute aanrader!