7-Daagse Yoga Retreat in de Sneeuw in Piemonte, Italië

  • Case Vignotti 3, 12070 Mombarcaro, Piemonte, Italië

Yoga Retreat in de Sneeuw!

Met een kalme maar gefocuste blik de berg afdalen terwijl je lichaam vitaal en verzorgd voelt, dat is een heerlijke ervaring! Yoga helpt je fysiek op alle mogelijke manieren, maar zorgt ook voor een ontspannen concentratie en een gevoel van verbinding. Dat komt het wintersporten ten goede en geeft een heel rijke beleving. Er zijn lessen die gerichtzijn op de fysieke en mentale voorbereiding op het skiën en snowboarden, maar ook restorative lessen waarin we aandacht besteden aan herstel en onderhoud.

Waarom deze reis?

  • 3 dagen skipas
  • Dagelijkse yogalessen
  • 6 overnachtingen in een gezellige villa
  • 6 gezonde ontbijtjes en 4 heerlijke vegetarische diners
  • Koffie, thee, verse sapjes, bier en wijn bij de maaltijden
  • Kookworkshop Italiaanse keuken en wijnproeverij op locatie
  • Gebruik van alle faciliteiten op de locatie
  • Welkomstcadeau
  • 6 dagen met instructie
  • Engels, Nederlands
Verberg alles

Tijdens de retreat verblijf je in een gezellige villa. Villa Vignotti is gelegen in de Piemonte streek in Noord-Italië. De comfortabele villa voelt luxe en warm tegelijk. Alle kamers zijn voorzien van goede bedden en een eigen badkamer met toilet. Vanuit het huis heb je toegang tot diverse skigebieden. Afhankelijk van de sneeuwkwaliteit bezoeken we Limone Piemonte, Prato Nevoso en Frabosa Soprana. Daarbij rijd je zo naar de bekende wijnstreken van Italië of bezoek je de kust.

Zondag:

Vanaf 14:00 uur kun je inchecken en heb je de tijd om de locatie te ontdekken. Als we compleet zijn openen we gezamenlijk met een kennismaking en yogales. In de avond eten we samen en maken we een wandeling in het donker om naar de sterren te kijken en wilde dieren te spotten. We sluiten af met een vuurje!

Maandag, woensdag en vrijdag:

Deze dagen gaan we naar de piste. Goed uitgerust beginnen we met een vroege yogales die meer energiek van aard is. We bereiden ons voor op een actieve dag en warmen op met een fijne flow les. Na het ontbijt rijden we richting de sneeuw. Na nog een korte sessie gaan we elk onze weg… of besluit je samen te blijven voor een heerlijke wintersportdag. Lunch gebruik je op een zelf gekozen moment en op eigen gelegenheid. Aan het einde van de dag rijden we samen terug en geniet je thuis van een relaxte yogales met aansluitend aperitief en huisgemaakt diner. In de avond ben je vrij en kun je op maandag en woensdag een massage ontvangen. De vrijdag is onze laatste avond en gaan we uit eten!

Dinsdag en donderdag:

Dit zijn vrije dagen waarop we de ochtendles wat later aanbieden. Je kunt de vrije tijd gebruiken voor lekker uit te slapen, een boek lezen, een massage nemen, of helemaal niets doen. Of je gaat bijvoorbeeld op pad en bezoekt Genua, Turijn of Milaan. En natuurlijk kun je er ook voor kiezen om op eigen gelegenheid naar de piste te gaan. De middaglessen zullen deze dagen wat vroeger gegeven worden. Op dinsdagmiddag organiseren we een wijnproeverij op locatie waarbij je kunt aansluiten; het diner gebruiken we thuis. Op donderdagmiddag neem je naar wens deel aan de Italiaanse kookworkshop. Samen bereiden we het diner van die avond. Echte culi fanaten kunnen de hele dag aan de slag met het verzamelen van de juiste ingrediënten op lokale markten en delicatessewinkeltjes.

Zaterdag:

Na de ochtendles en het ontbijt sluiten we af en nemen we afscheid.

  • Suus De Jong

    Voor yoga met Suus hoef je niet op je hoofd te staan, maar zelf doet ze dat wel graag, net zoals yoga, reizen, zeilen, hardlopen, wijntjes drinken, enz. In 2010 begon ze haar yoga-opleiding omdat ze tijdens haar reizende zeilleven goede yogalessen miste. De Ashtanga yoga-opleiding van Johan Noorloos, Marcel de Vis Heil en Anat Geiger deed Suus om meer kennis op te doen voor haar 'eigen yoga’. Maar al snel merkte ze hoe leuk het is om deze kennis over te dragen en anderen te laten zien dat yoga niet zweverig hoeft te zijn en dat je dat heus wel kunt combineren met een wijntje!

  • Lotje Dekker

    Samen met haar gezin begon Lotje in 2016 aan een nieuw avontuur in Italië. Het runnen van een locatie in de Piemontese natuur voor onder meer eigen yoga programma’s. In Nederland deed ze verschillende jaren ervaring op met het begeleiden van yoga, detox en wellness retreats en het geven van Reiki en massage behandelingen en opleidingen.

De retreat vindt plaats in Mombarcaro. Een prachtige gemeente in de provincie Cuneo en in de regio Piemonte in Noord-Italië

Tijdens de retreat kun je genieten van zes gezonde en huisgemaakte ontbijtjes, 4 heerlijke vegetarische diners en koffie, thee, verse sapjes, bier en wijn bij de maaltijden.

  • 3 dagen skipas
  • 6 gezonde ontbijtjes en 4 vegetarische diners
  • Dagelijkse yogalessen in de ochtend en namiddag
  • Koffie, thee, verse sapjes, bier en wijn bij alle maaltijden
  • Welkomstcadeau
  • Eventueel aanvullende dagen skipas
  • Huur wintersportmaterialen en –lessen
  • Lunches en massages
  • Overige activiteiten op vrije momenten
  • Reiskosten en transfers
  • Een reservering vereist een aanbetaling van 100% van de totale prijs.
  • De betaling wordt niet gerestitueerd als de boeking wordt geannuleerd.

Amsterdam, Netherlands

Yoga Reiki Massage

vanaf --

7 dagen / 6 nachten

Vertrek:
zaterdag 23 december, 2017
(7 dagen / 6 nachten)

Selecteer jouw pakket:

Neem contact op

Waarom kiezen voor BookYogaRetreats.com?

  • Gegarandeerd de Beste Prijs
  • 6048 Yoga Retraites Wereldwijd
  • Vriendelijke en snelle klantenservice
  • Voor ieder budget wat