7-Daagse Yoga Retreat in de Sneeuw in Piemonte, Italië

Yoga Retreat in de Sneeuw!

Met een kalme maar gefocuste blik de berg afdalen terwijl je lichaam vitaal en verzorgd voelt, dat is een heerlijke ervaring! Yoga helpt je fysiek op alle mogelijke manieren, maar zorgt ook voor een ontspannen concentratie en een gevoel van verbinding. Dat komt het wintersporten ten goede en geeft een heel rijke beleving. Er zijn lessen die gerichtzijn op de fysieke en mentale voorbereiding op het skiën en snowboarden, maar ook restorative lessen waarin we aandacht besteden aan herstel en onderhoud.

Hoogtepunten van de retreat

  • 3 dagen skipas
  • Dagelijkse yogalessen
  • 6 overnachtingen in een gezellige villa
  • 6 gezonde ontbijtjes en 4 heerlijke vegetarische diners
  • Koffie, thee, verse sapjes, bier en wijn bij de maaltijden
  • Kookworkshop Italiaanse keuken en wijnproeverij op locatie
  • Gebruik van alle faciliteiten op de locatie
  • Welkomstcadeau

Yoga stijlen

6 instructiedagen in het Nederlands
De organisator spreekt: Engels, Nederlands
De maximale groepsgrootte is 10
Verberg alles

Accommodatie

Tijdens de retreat verblijf je in een gezellige villa. Villa Vignotti is gelegen in de Piemonte streek in Noord-Italië. De comfortabele villa voelt luxe en warm tegelijk. Alle kamers zijn voorzien van goede bedden en een eigen badkamer met toilet. Vanuit het huis heb je toegang tot diverse skigebieden. Afhankelijk van de sneeuwkwaliteit bezoeken we Limone Piemonte, Prato Nevoso en Frabosa Soprana. Daarbij rijd je zo naar de bekende wijnstreken van Italië of bezoek je de kust.

Lot of Life Yoga Retreat Italië Programma

Zondag:

Vanaf 14:00 uur kun je inchecken en heb je de tijd om de locatie te ontdekken. Als we compleet zijn openen we gezamenlijk met een kennismaking en yogales. In de avond eten we samen en maken we een wandeling in het donker om naar de sterren te kijken en wilde dieren te spotten. We sluiten af met een vuurje!

Maandag, woensdag en vrijdag:

Deze dagen gaan we naar de piste. Goed uitgerust beginnen we met een vroege yogales die meer energiek van aard is. We bereiden ons voor op een actieve dag en warmen op met een fijne flow les. Na het ontbijt rijden we richting de sneeuw. Na nog een korte sessie gaan we elk onze weg… of besluit je samen te blijven voor een heerlijke wintersportdag. Lunch gebruik je op een zelf gekozen moment en op eigen gelegenheid. Aan het einde van de dag rijden we samen terug en geniet je thuis van een relaxte yogales met aansluitend aperitief en huisgemaakt diner. In de avond ben je vrij en kun je op maandag en woensdag een massage ontvangen. De vrijdag is onze laatste avond en gaan we uit eten!

Dinsdag en donderdag:

Dit zijn vrije dagen waarop we de ochtendles wat later aanbieden. Je kunt de vrije tijd gebruiken voor lekker uit te slapen, een boek lezen, een massage nemen, of helemaal niets doen. Of je gaat bijvoorbeeld op pad en bezoekt Genua, Turijn of Milaan. En natuurlijk kun je er ook voor kiezen om op eigen gelegenheid naar de piste te gaan. De middaglessen zullen deze dagen wat vroeger gegeven worden. Op dinsdagmiddag organiseren we een wijnproeverij op locatie waarbij je kunt aansluiten; het diner gebruiken we thuis. Op donderdagmiddag neem je naar wens deel aan de Italiaanse kookworkshop. Samen bereiden we het diner van die avond. Echte culi fanaten kunnen de hele dag aan de slag met het verzamelen van de juiste ingrediënten op lokale markten en delicatessewinkeltjes.

Zaterdag:

Na de ochtendles en het ontbijt sluiten we af en nemen we afscheid.

Instructeurs

Suus De Jong
Voor yoga met Suus hoef je niet op je hoofd te staan, maar zelf doet ze dat wel graag, net zoals yoga, reizen, zeilen, hardlopen, wijntjes drinken, enz. In 2010 begon ze haar yoga-opleiding omdat ze tijdens haar reizende zeilleven goede yogalessen miste. De Ashtanga yoga-opleiding van Johan Noorloos, Marcel de Vis Heil en Anat Geiger deed Suus om meer kennis op te doen voor haar 'eigen yoga’. Maar al snel merkte ze hoe leuk het is om deze kennis over te dragen en anderen te laten zien dat yoga niet zweverig hoeft te zijn en dat je dat heus wel kunt combineren met een wijntje!
Lotje Dekker
Samen met haar gezin begon Lotje in 2016 aan een nieuw avontuur in Italië. Het runnen van een locatie in de Piemontese natuur voor onder meer eigen yoga programma’s. In Nederland deed ze verschillende jaren ervaring op met het begeleiden van yoga, detox en wellness retreats en het geven van Reiki en massage behandelingen en opleidingen.

Retreat locatie

De retreat vindt plaats in Mombarcaro. Een prachtige gemeente in de provincie Cuneo en in de regio Piemonte in Noord-Italië

Unieke kenmerken

Activiteiten

  • Kooklessen
  • Gezondheidsclub
  • Wandelen
  • Skiën
  • Sterren kijken

Algemeen

  • Eetruimte
  • Milieuvriendelijk
  • Open haard
  • Tuin
  • Lobby
  • Meditatietuin
  • Meertalig personeel
  • Restaurant
  • Yoga shala
  • Yogastudio

Diensten

  • Gratis Wi-Fi
  • Internettoegang
  • Draadloos internet

Eten

Tijdens de retreat kun je genieten van zes gezonde en huisgemaakte ontbijtjes, 4 heerlijke vegetarische diners en koffie, thee, verse sapjes, bier en wijn bij de maaltijden.

De volgende maaltijden zijn inclusief:

  • Ontbijt
  • Avondeten
  • Drankjes

De volgende dieetwensen worden geserveerd/zijn mogelijk:

  • Vegetarisch
  • Algemeen (gewoonlijk inclusief vlees en vis)
  • Onbewerkt voedsel
Als je speciale dieetwensen hebt, is het een goed idee om dit alvast door te geven aan de organisator bij het maken van een reservering

In de prijs inbegrepen

  • 3 dagen skipas
  • 6 gezonde ontbijtjes en 4 vegetarische diners
  • Dagelijkse yogalessen in de ochtend en namiddag
  • Koffie, thee, verse sapjes, bier en wijn bij alle maaltijden
  • Welkomstcadeau

Niet in de prijs inbegrepen

  • Eventueel aanvullende dagen skipas
  • Huur wintersportmaterialen en –lessen
  • Lunches en massages
  • Overige activiteiten op vrije momenten
  • Reiskosten en transfers

Annuleringsvoorwaarden

  • Een reservering vereist een aanbetaling van 100% van de totale prijs.
  • De betaling wordt niet gerestitueerd als de boeking wordt geannuleerd.
7 dagen / 6 nachten
vanaf --
Vroegboekkorting

De prijzen hieronder zijn inclusief een vroegboekkorting van 75 EUR per persoon, als je boekt vóór 15 oktober, 2018.

zaterdag 22 december, 2018
(7 dagen / 6 nachten)

Selecteer jouw pakket:

Voor deze organisator kan je jouw boeking garanderen met BookYogaRetreats.com. Bijna alle creditcards worden ondersteund.

Waarom kiezen voor BookYogaRetreats.com?

Gegarandeerd de beste prijs
7615 yoga retreats wereldwijd
Vriendelijke en snelle klantenservice
Voor ieder budget wat
Blijf op de hoogte! Meld je aan voor onze nieuwsbrief om het laatste nieuws en speciale aanbiedingen te ontvangen.
Served by www02 - 8001