Een link om je wachtwoord te herstellen is naar je e-mail verstuurd

Yoga Road Trip in het Prachtige Marokko

Ruige landschappen, sprookjesachtige kashba’s, droge woestijnen en vruchtbare oases; kleurrijk Marokko is een land van uitersten waar Lot Of Life maar niet op uitgekeken raakt. Al vele jaren reizen ze door dit magische stukje Afrika en doen dat het liefst per 4x4! Ga je mee? Lot of Life neemt je graag mee voor een onvergetelijke road trip waarbij je het indrukwekkende Atlasgebergte en de Draa vallei zult doorkruisen. Yoga op de mooiste plekjes zorgt voor een nog krachtigere beleving van ieder moment. Deze reis zal je altijd bijblijven!

Maak kennis met de instructeurs

Suus & Lotje
Lees meer

Highlights

  • Ontdek de prachtige natuur van Marokko
  • Dagelijks twee yogalessen (muv aankomst- en vertrekdag)
  • Transfers en vervoer tijdens de reis
  • Dagelijks ontbijt, lunch en diner
  • Alle niet-alcoholische drankjes
  • 11 overnachtingen

Yoga stijlen

11 instructiedagen in het Nederlands
De organisator spreekt ook: Engels
Groepsgrootte: maximaal 16 deelnemers
Luchthaventransfer inbegrepen: Marrakesh Menara Airport
Verberg alles

Accommodatie

Faciliteiten

  • Milieuvriendelijk
  • Meertalig personeel

Je verblijft op verschillende bijzondere locaties, op basis van een gedeelde kamer.

Programma

Lot of Life ontvangt je op de aankomstdag in Marrakech. Van daaruit trek je de hoge Atlas in om via de bergpasroute, met waanzinnig uitzicht op de Anti-Atlas, uit te komen in Taliouine. Deze plek staat bekend om de saffraan; je verblijft hier in een prachtige kashba. Vanuit hier zetten we koers naar de woestijn en verbind je steeds meer met rust, stilte en bezinning terwijl je jezelf door het uitgestrekte zandlandschap en de oneindige sterrenhemel laat betoveren. Wat volgt is de groene, vruchtbare Dräa Vallei; een letterlijke oase die voedt en verfrist! De karavaan trekt verder en zal het filmische Ait Ben Haddou aandoen. Je sluit de rondreis af met een mountainbike tour door de wonderschone Asif Tamraght kloof om uiteindelijk weer in bruisend Marrakech terug te komen.

Yoga

Yoga helpt je te verbinden met jezelf in het moment. Dus terwijl je je lichaam verzorgt, geest tot rust brengt en ademhaling verbetert neem je de plek als geheel veel intenser en beter waar. De ultieme manier om jouw reis nog vollediger mee te maken! De yogalessen vinden plaats op de meest uiteenlopende en prachtige plekken, veelal buiten in de natuur. Ze worden gegeven door Lotje Dekker. Zij heeft vele jaren ervaring met het geven van yoga en meditatie en met het organiseren en begeleiden van reizen. De lessen zijn geschikt voor iedereen en zullen aangepast worden aan de plek, de groep en de behoefte. Lotje is thuis in verschillende yogastijlen als Hatha, Flow en Yin yoga.

Excursies

Deze hele vakanties is eigenlijk één grote excursie. Je trekt namelijk in karavaan door onder andere de woestijn en een vallei. Daarnaast is er ook een mountain bike tour inbegrepen.

Instructeurs

Suus De Jong

Lotje Dekker

Retreat locatie

Tijdens de retreat reis je door Marokko en bezoek je adembenemende locaties zoals Marrakesh, de Hoge Atlas, Taliouine, Dräa Vallei, Ait Ben Haddou en de Asif Tamraght kloof.

Unieke kenmerken

Activiteiten

  • Wandelen
  • Bergwandelingen

Algemeen

  • Milieuvriendelijk
  • Meertalig personeel
  • Picknickplek

Eten

Tijdens de retreat geniet je dagelijks van een heerlijk ontbijt, lunch en diner. Deze trip geniet je van de rijke Marokkaanse keuken; met veel fruit, groente en voor wie wil ook met vlees. Het ontbijt is altijd een feest in Marokko maar ook de overige maaltijden kun je rekenen op grote rijkdom, vaak verpakt in de bekende tajine!

De volgende maaltijden zijn inclusief:

  • Ontbijt
  • Lunch
  • Avondeten
  • Drankjes

De volgende drankjes zijn inbegrepen:

  • Water
  • Koffie
  • Thee

De volgende dieetwensen worden geserveerd/zijn mogelijk:

  • Algemeen (gewoonlijk inclusief vlees en vis)
Als je speciale dieetwensen hebt, is het een goed idee om dit alvast door te geven aan de organisator bij het maken van een reservering

In de prijs inbegrepen

  • 11 overnachtingen op verschillende bijzondere locaties, op basis van een gedeelde kamer
  • Alle transfers en vervoer ter plekke gedurende het programma
  • Dagelijks twee yogalessen met uitzondering van de aankomst- en vertrekdag
  • Alle kosten voor de programma onderdelen zoals entreegelden, gids etc.

Niet in de prijs inbegrepen

  • Vliegtickets
  • Verzekeringen

Bereikbaarheid

Aanbevolen luchthavens

Aankomst per vliegtuig

Boek je vliegtickets naar Marrakesh Menara Airport (RAK).

Airport: Marrakesh Menara Airport Luchthaventransfer inbegrepen: Marrakesh Menara Airport Geen extra kosten. Je kunt dit in de volgende stap aanvragen.

Annuleringsvoorwaarden

  • Een reservering vereist een aanbetaling van 20% van de totale prijs.
  • De aanbetaling wordt niet gerestitueerd als de boeking wordt geannuleerd.
  • De rest van de betaling moet 30 dagen voor aankomst worden voldaan.

Prijs-kwaliteitverhouding
Accommodaties & faciliteiten
Maaltijden
Locatie
Kwaliteit van de activiteiten
12 dagen / 11 nachten
vanaf --

Beschikbaarheid

Aankomst: woensdag 3 november, 2021
Vertrek: zondag 14 november, 2021

Selecteer jouw pakket:

Voor deze organisator kan je jouw boeking garanderen met BookYogaRetreats.com. Bijna alle creditcards worden ondersteund.

Waarom kiezen voor BookYogaRetreats.com

Gegarandeerd de beste prijs
4562 yoga retreats wereldwijd
Vriendelijke en snelle klantenservice
Voor ieder budget wat
Blijf op de hoogte! Meld je aan voor onze nieuwsbrief voor speciale aanbiedingen.
Served by www:8000

Uitloggen

van Tripaneer websites