7-Daagse Chill Out en Relaxte Yoga Retreat in Zuid-Goa, India

Verjongende Goa Strand Yoga Retreat

Bamboo Yoga Retreat werd onlangs door Conde Naste Traveler Magazine uitgeroepen tot een van de top tien yoga retreatcenters in India. Bij Bamboo Yoga Retreat kun je je eigen reisplan maken. Dus of je jezelf nu volledig wilt onderdompelen in yogalessen, wat tijd wilt nemen voor sightseeing of gewoon wat luie dagen op het strand wilt hebben, onze veelzijdige yoga vakanties zijn de perfecte optie. Je yoga ervaring zal flexibel zijn, met vloeiende dynamische lessen in de ochtend en meer herstellende zonsondergangsessies. Met een wisselend schema van verschillende disciplines, van Ashtanga en Vinyasa Flow tot Hatha, Sivananda, Iyengar en Yin, heb je de kans om de yogastijlen te vinden die voor jou werken. Onze gevestigde yogadocenter passen hun lessen aan aan de individuele behoeften van elke student, zodat sessies geschikt zijn voor iedereen, van absolute beginners tot meer gevorderde beoefenaars. Alle lessen combineren yogahoudingen met ademwerk en meditatie.

Hoogtepunten van de retreat

 • Zonsondergang yogales 1,5 uur
 • Meditatie en yogales 2 uur
 • Wakker worden met verse powersapjes, tropische fruitsalade, thee
 • 6 nachten verblijf in een bungalow met eigen badkamer op het strand
 • Heerlijk uitgebreid vers vegetarisch brunchbuffet
 • Behandelingen en speciale spa-aanbiedingen
 • Diner kan à la carte worden besteld

Yoga stijlen


7 instructiedagen in het Engels
De organisator spreekt: Engels
Verberg alles

Accommodatie

Onze bamboe strand bungalows zijn ontworpen om in te mengen met de prachtige en adembenemende natuur. Gebouwd op het fijne witte zand elk seizoen na de moessonregens, met behulp van lokale organische materialen, zijn ze gewoon stijlvol, comfortabel, privé, en eco-vriendelijk.

Gelegen direct achter de Oceaan Shala en aan de strand lounge en op steenworp afstand van Patnem strand, zijn onze boetiek bungalows ontworpen om je opnieuw verbinding te laten maken met de natuur. Of je nu kijkt naar de arenden die boven je hoofd zweven in de hangmat of op je balkon, of in slaap valt met het geluid van de golven, de gewone stress van het leven smelt weg en je zult meer open staan voor een meer diepgaande yoga praktijk.

Elke bungalow bij Bamboo Yoga Retreat heeft een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden met comfortabele matrassen in Europese stijl, goed beddengoed en muggennetten, ingesteld in een ruime, luchtige kamer met voldoende ruimte om je kleren op te hangen en je bezittingen op te slaan. Gebouwd om gebruik te maken van de natuurlijke ventilatie van de verkoelende zeebries, zijn er ook plafondventilatoren aanwezig voor meer tropische tijden van het jaar. Eigen badkamer met toiletten in westerse stijl staan in de open lucht voor een magische ervaring van douchen onder de sterren.

Al onze bungalows hebben een mooi natuurlijk panorama uitzicht / uitzicht op zee, en je kunt kiezen tussen een zonsondergang bungalow aan het strand, een oceaan berg bungalow of een oceaan tempel bungalow, die 's nachts stiller is met zijn rustige tuin omgeving. Je kunt een privékamer boeken, delen met een vriend, of wij kunnen je koppelen met een persoon van hetzelfde geslacht. Leraren zullen yogis koppelen om een kamer te delen tijdens retraites.

Regelmatige schoonmaak is beschikbaar, met fris beddengoed op aanvraag, hoewel wij de gasten vragen hun eigen handdoeken mee te nemen voor het strand. De bungalows kunnen op slot wanneer je uitgaat, en gratis Wi-Fi is beschikbaar als je dit nodig hebt om verbonden te blijven. Wij willen dat je je veilig, ontspannen en in harmonie met de natuur voelt om zo het meeste uit je yoga vakantie of yoga retraite te halen bij in Bamboo Yoga Retreat in Goa.

Bamboo Yoga Retreat India Programma

Dagelijkse yogalessen worden gehouden in onze Oceaan Shala direct aan het strand van Patnem. Met niets tussen jou en de Arabische Zee is het de ultieme plek om hulde te brengen aan de zon, terwijl de zeewind je comfortabel houdt, zelfs bij tropische temperaturen. Ook houden wij de dagelijkse sessies in onze tempel Shala, gebouwd op een oude Hindoeïstische plek. Met een terras met uitzicht op de heilige berg aan het einde van Patnem strand, is het perfect voor een meer rustige spirituele praktijk en meditatie.

Mensen van alle achtergronden en niveaus van ervaring zijn welkom - van toegewijde yoga-beoefenaars tot aan hen op zoek om op te laden van een stressvol leven. Of als je gewoon een gezonde vakantie wilt combineren en behandelingen wilt ondergaan terwijl je lekker kan zonnebaden! En of je nu als groep komt of solo reist, wij creëren een warme, gastvrije sfeer zodat iedereen zich thuis voelt, met groepsdiners en filmavonden onder de sterren.

Retreat locatie

We liggen direct aan het strand van Patnem, een prachtig wit zandstrand in Zuid-Goa.

Goa is India's kleinste - en sommigen zouden zeggen meest vriendelijke - staat, met enkele van de beste stranden in Azië. Echter is het niet alleen maar zand, zee en zonsondergangen. Goa's mix van Indiaas en Portugees erfgoed betekent dat je witte kerken uit ziet steken tussen de kokospalmen naast de Hindoe-tempels. Het is een zeer veilige plaats voor gasten om alleen uit te gaan in de nacht.

Terwijl een deel van Noord-Goa te lijden heeft gehad van de overontwikkeling, is het verre zuiden nog ongerept, met zijn weelderige bergketen, de prachtige wateren, en de lange gouden stranden. Het is tegen deze vreedzame tropische achtergrond waar Bamboo haar yoga vakantie en retraites houdt.

Je vindt ons aan de verre zuidkant van Patnem strand, in Canacona staat van Zuid-Goa. We zitte dicht bij Agonda strand en één strand beneden de beroemde Palolem.

Eten

Ons voedsel, zoals elk deel van ons yogacentrum, gaat compleet over flexibiliteit en evenwicht. Het is gezond en voedzaam, gekookt met liefde zonder afbreuk te doen aan smaak. Bij Bamboo Yoga Retreat, richt ons restaurant zich op gezond lokaal geproduceerde voeding, biologisch waar mogelijk en internationaal koken door ons team van hoog opgeleide gepassioneerde koks.

Om met je dag te beginnen, bereiden we een vers geperst sapje van de dag, wat watermeloen en gember kan zijn, of ananas, citroen en munt, om je lichaam te reinigen en je zo een energie-boost voor de zonnegroet te geven. Elke ochtend is er ook een grote verse tropische fruitsalade.

Een grote brunch wordt geserveerd na de yoga ochtendsessie, zelfgemaakte yoghurt, lokaal brood, eieren en muesli, met enkele Indiaas geïnspireerde groenteschotels en salades voor de diegenen die eetlust hebben opgebouwd met hun inspanningen. En dan de tijd om te ontspannen en te kijken naar de golven van onze strandlounge met een kruidenthee of Indiase chai.

Een selectie van snacks, salades, super sappen en smoothies zijn de hele dag beschikbaar in ons restaurant, samen met dagschotels gebaseerd op seizoensproducten van de plaatselijke markt.

Wij serveren een selectie van thee en lokaal gebakken koekjes in de middag voorafgaand aan jouw yogasessie om je een energie-boost te geven.

Voor het diner verandert ons menu dagelijks, en bevat heerlijke Indiase, Aziatische en vegetarische gerechten, verse salades, verse duurzame vis en zeevruchten zijn ook mogelijk om te bestellen. Alles is liefdevol bereid om je te helpen je lichaam te restaureren en te groeien, maar het belangrijkste van alles is dat het geweldig smaakt! Diner kan à la carte besteld worden, of er is een groot buffet in het restaurant als je op retraite bent.

Speciale maaltijden rond een gemeenschappelijke tafel zullen wekelijks worden gehouden voor yoga-vakanties, en we zetten ook een tafel op het strand onder de sterren voor speciale gelegenheden.

Yoga retraites zijn vol-pension zodat het menu goed met je programma samengaat, of het nu ter ondersteuning is van gewichtsverlies, ontgiften van het lichaam, of om te concentreren op raw food.

Wij bieden hervulbaar mineraalwater aan om plastic fles afval te elimineren, en je kunt gefilterd water uit onze keuken gebruiken.

Met ons team dat is samengesteld uit Nepalese chef-koks en Heidi als voedingsadviseur, zul je niet teleurgesteld raken, het eten is heerlijk. Wij staan bekend om ons voedsel.

De volgende maaltijden zijn inclusief:

 • Ontbijt
 • Brunch

De volgende dieetwensen worden geserveerd/zijn mogelijk:

 • Vegetarisch
 • Veganistisch
 • Biologisch
 • Rauw voedsel
 • Algemeen (gewoonlijk inclusief vlees en vis)
 • Pescotariërs
 • Zeevruchten
 • Onbewerkt voedsel
 • Paleo dieet
 • Yoga
 • Andere dieetwensen op aanvraag
Als je speciale dieetwensen hebt, is het een goed idee om dit alvast door te geven aan de organisator bij het maken van een reservering

Wat er te doen is

Als je een vrije dag van de mat wilt, of wat tijd na je yoga retraite hebt, er zijn enkele prachtige plaatsen om te bezoeken in Goa. Van boottochten tot dolfijnen spotten, kajakken naar geheime baaien, of de kust verkennen op een scooter. Rijd door de pittoreske vissersdorpjes naar het strand van de schildpad-nesten van Galjibag, of de zoetwater lagune op Cola strand en het spectaculaire zeezicht van Cabo de Rama Fort.

Natuurliefhebbers zullen genieten van Cotigao Wildlife Sanctuary, een van 's werelds beste biodiversiteit-hotspots, slechts een paar kilometer ten zuiden van Patnem. Of je nu een glimp van een ongrijpbare luipaard opvangt of een troep apen, het bergachtige jungle landschap is spectaculair.

Als je van architectuur houdt, neem dan een reisje naar de koloniale Latin buurt in Panjim, Goa's nieuw hoofdstad, en naar het oude Goa, de historische stad van het Oost- Portugese Rijk. De Lunch-Club bij KOKOindia biedt een unieke culturele ervaring buiten het strand, met een privé-rondleiding van Goa's grote herenhuizen, en een authentieke Indo-Portugese lunch in een gerestaureerde Palacio.

Shoppers en souvenier-liefhebbers zullen de wekelijkse vlooien- en nachtmarkten in Noord-Goa geweldig vinden, waar je alles vinden kunt, van zijden sjaals en zilveren sieraden tot sandalen, sarongs en specerijen. Vergeet niet af te dingen - dit maakt allemaal deel uit van de ervaring!

Spa behandelingen

India heeft een rijke geschiedenis van holistische benadering van wellness, met oude Ayurvedische praktijken bedoeld om lichamelijke én geestelijke balans te bedienen.

Letterlijk vertaald als wetenschap van het leven, beoogt dit vijf duizend jaar oude systeem van gezondheidszorg je harmonie te brengen in jezelf en met de natuur.

Onze behandelingen worden begeleid door het ethos van ayurvedisch welzijn van binnen en buiten, en vormt een aanvulling op jouw yogapraktijk. Wij bieden een uitgebreid menu van genezende therapieën vanuit een mooie massagehut, een paar meter van de Oceaan.

In de prijs inbegrepen

 • Accommodatie in je eigen ensuite bamboe strand bungalow
 • Wakker worden met verse powersapjes, tropische fruitsalade, thee
 • Meditatie en yogales 2 uur
 • Heerlijke grote verse vegetarische buffet brunch
 • Zonsondergang yogales voor 1,5 uur
 • Behandelingen en speciale spa-aanbiedingen
 • Diner kan à la carte besteld worden

Annuleringsvoorwaarden

 • Een reservering vereist een aanbetaling van 35% van de totale prijs.
 • De betaling wordt niet gerestitueerd als de boeking wordt geannuleerd.
 • De rest van de betaling moet 30 dagen voor aankomst worden voldaan.
Heel goed 9.3 /10 55 beoordelingen

Prijs-kwaliteitverhouding
Accommodaties & faciliteiten
Maaltijden
Locatie
Kwaliteit van de activiteiten
Algemene indruk
7 dagen / 6 nachten
vanaf --
Availability

This vacation is available all year round, please select an arrival date below. 

 

Low season
 • October 20 - December 18
 • March 1 - end season​
High season
 • December 19 - 24
  January 7 - all February
Peak season
 • December 25 - January 6

 

Prices

Please send an inquiry to get seasonal rates.

 

Selecteer jouw pakket:

Waarom kiezen voor BookYogaRetreats.com?

Gegarandeerd de Beste Prijs
7559 Yoga Retraites Wereldwijd
Vriendelijke en snelle klantenservice
Voor ieder budget wat
Blijf op de hoogte! Meld je aan voor onze nieuwsbrief om het laatste nieuws en speciale aanbiedingen te ontvangen.
Served by www01 - 8003