A link to reset your password has been sent to your email

7-Daagse Yoga & Wintersport Retreat in Piemonte, Italië

Case Vignotti 61, 12070 Mombarcaro, Cuneo, Piemonte, Italië

Yoga Retreat in de Sneeuw!

Met een kalme maar gefocuste blik de berg afdalen terwijl je lichaam vitaal en verzorgd voelt, dat is een heerlijke ervaring! Yoga helpt je fysiek op alle mogelijke manieren, maar zorgt ook voor een ontspannen concentratie en een gevoel van verbinding. Dat komt het wintersporten ten goede en geeft een heel rijke beleving. Er zijn lessen die gerichtzijn op de fysieke en mentale voorbereiding op het skiën en snowboarden, maar ook restorative lessen waarin we aandacht besteden aan herstel en onderhoud.

Meet the instructors

Suus & Lotje
Read more

Highlights

  • 3 dagen skipas
  • Dagelijkse yogalessen
  • 6 overnachtingen in een luxe en gezellige villa
  • Alle dagen heerlijk en gezond ontbijt
  • Alle dagen heerlijke vegetarische diners
  • Koffie, thee, verse sapjes, bier en wijn bij de maaltijden
  • Kookworkshop Italiaanse keuken en wijnproeverij op locatie
  • Gebruik van alle faciliteiten op de locatie
  • Welkomstcadeautje

Yoga styles

6 days with instruction in Dutch
The organizer also speaks: English
The maximum participants in the group is 10
Hide all

Accommodation

Check-in Time:
14:00
Check-out Time:
11:00

Tijdens de retreat verblijf je in een gezellige villa. Villa Vignotti is gelegen in de Piemonte streek in Noord-Italië. De comfortabele villa voelt luxe en warm tegelijk. Alle kamers zijn voorzien van goede bedden en een eigen badkamer met toilet. Vanuit het huis heb je toegang tot diverse skigebieden. Afhankelijk van de sneeuwkwaliteit bezoeken we Limone Piemonte, Prato Nevoso en Frabosa Soprana. Daarbij rijd je zo naar de bekende wijnstreken van Italië of bezoek je de kust.

Program

Zondag:

Vanaf 14:00 uur kun je inchecken en heb je de tijd om de locatie te ontdekken. Als we compleet zijn openen we gezamenlijk met een kennismaking en yogales. In de avond eten we samen en maken we een wandeling in het donker om naar de sterren te kijken en wilde dieren te spotten. We sluiten af met een vuurje!

Maandag, woensdag en vrijdag:

Deze dagen gaan we naar de piste. Goed uitgerust beginnen we met een vroege yogales die meer energiek van aard is. We bereiden ons voor op een actieve dag en warmen op met een fijne flow les. Na het ontbijt rijden we richting de sneeuw. Na nog een korte sessie gaan we elk onze weg… of besluit je samen te blijven voor een heerlijke wintersportdag. Lunch gebruik je op een zelf gekozen moment en op eigen gelegenheid. Aan het einde van de dag rijden we samen terug en geniet je thuis van een relaxte yogales met aansluitend aperitief en huisgemaakt diner. In de avond ben je vrij en kun je op maandag en woensdag een massage ontvangen. De vrijdag is onze laatste avond en gaan we uit eten!

Dinsdag en donderdag:

Dit zijn vrije dagen waarop we de ochtendles wat later aanbieden. Je kunt de vrije tijd gebruiken voor lekker uit te slapen, een boek lezen, een massage nemen, of helemaal niets doen. Of je gaat bijvoorbeeld op pad en bezoekt Genua, Turijn of Milaan. En natuurlijk kun je er ook voor kiezen om op eigen gelegenheid naar de piste te gaan. De middaglessen zullen deze dagen wat vroeger gegeven worden. Op dinsdagmiddag organiseren we een wijnproeverij op locatie waarbij je kunt aansluiten; het diner gebruiken we thuis. Op donderdagmiddag neem je naar wens deel aan de Italiaanse kookworkshop. Samen bereiden we het diner van die avond. Echte culi fanaten kunnen de hele dag aan de slag met het verzamelen van de juiste ingrediënten op lokale markten en delicatesse winkeltjes.

Zaterdag:

Na de ochtendles en het ontbijt sluiten we af en nemen we afscheid.

Included excursions

Op dinsdagmiddag wordt er een wijnproeverij op locatie georganiseerd, waarbij je kunt aansluiten. Op donderdagmiddag neem je naar wens deel aan de Italiaanse kookworkshop. Samen bereid je het diner van die avond. Echte culi fanaten kunnen de hele dag aan de slag met het verzamelen van de juiste ingrediënten op lokale markten en delicatesse winkeltjes.

Instructors

Suus De Jong

Lotje Dekker

Retreat location

De retreat vindt plaats in Mombarcaro. Een prachtige gemeente in de provincie Cuneo en in de regio Piemonte in Noord-Italië

Unique features

Activities

  • Cooking classes
  • Health Club
  • Hiking
  • Skiing
  • Stargazing

General

  • Dining area
  • Environmentally friendly
  • Fireplace
  • Garden
  • Lobby
  • Meditation garden
  • Multilingual staff
  • Restaurant
  • Yoga shala
  • Yoga studio

Services

  • Free Wi-Fi
  • Internet access
  • Wireless internet

Food

Er wordt gekookt in de stijl van culinair Italië met heel veel liefde en vers, gezond en lokaal eten. De maaltijden zijn voedzaam, verrassend en lekker, zodat je voldoende energie hebt voor het wintersporten, terwijl het de yoga en jouw algehele gezondheid helpt. We wordt dagelijks ontbijt geserveerd, op aanvraag lunch, aperitief met hapjes en een drankje en diner. Eenmaal organiseert Lof of Life een Italiaanse kookworkshop en de laatste avond ga je uit eten. Behalve de optionele lunches zijn alle kosten voor bovenstaande maaltijden inbegrepen in de prijs.

The following meals are included:

  • Breakfast
  • Dinner
  • Drinks

The following drinks are included:

  • Water
  • Coffee
  • Tea
  • Alcoholic beverages

The following dietary requirement(s) are served and/or catered for:

  • Vegetarian
  • Regular (typically includes meat and fish)
  • Whole food
If you have special dietary requirements it's a good idea to communicate it to the organiser when making a reservation

Things to do (optional)

Ga op pad en bezoek Genua, Turijn of Milaan.

Spa treatments

Massage behandelingen

Reiki behandelingen

Vraag Lot of Life voor beschikbaarheid en kosten.

What's included

  • 3 dagen skipas
  • Alle dagen gezond en heerlijk ontbijt
  • Alle dagen gezond en heerlijk diner
  • Dagelijkse yogalessen in de ochtend en namiddag of avond
  • Koffie, thee, verse sapjes, bier en wijn bij alle maaltijden
  • Welkomstcadeautje

What's not included

  • Eventueel aanvullende dagen skipas
  • Huur wintersportmaterialen en –lessen (zeer betaalbaar in dit gebied)
  • Lunches (zeer betaalbaar in dit gebied)
  • Overige activiteiten op vrije momenten
  • Reiskosten en eventuele transfers
  • Massages

How to get there

Aankomst per vliegtuig

Boek je vliegticket naar het vliegveld van Turijn (TRN), één van de vliegvelden van Milaan, of naar Genua (GOA). Op verzoek regelt Lof of Life een transfer voor je.

Aankomst per auto

Je kunt ook vanuit Nederland met de auto komen.

Cancellation Policy

  • A reservation requires a deposit of 100% of the total price.
  • The deposit is non-refundable, if the booking is cancelled.

Value for money
Accommodation & facilities
Food
Location
Quality of activity
7 days / 6 nights
from --
Vroegboekkorting

De prijzen hieronder zijn inclusief een vroegboekkorting van 75 EUR per persoon, als je boekt vóór 15 oktober, 2019.

Saturday February 1, 2020
(7 days / 6 nights)

Select your package:

For this organizer you can guarantee your booking through BookYogaRetreats.com. All major credit cards supported.

Why choose BookYogaRetreats.com

Best Price Guaranteed
7128 Yoga Retreats Worldwide
Friendly and Fast Customer Service
Offers for every budget
Don't miss out, join our mailing list and get updates & special offers!
Served by www:8000

Logging out

of Tripaneer websites