A link to reset your password has been sent to your email

12-Daagse Yoga Road Trip in het Prachtige Marokko

Marrakesh, Hoge Atlas, Atlasgebergte, Taliouine

Yoga Road Trip in het Prachtige Marokko

Ruige landschappen, sprookjesachtige kashba’s, droge woestijnen en vruchtbare oases; kleurrijk Marokko is een land van uitersten waar Lot Of Life maar niet op uitgekeken raakt. Al vele jaren reizen ze door dit magische stukje Afrika en doen dat het liefst per 4x4! Ga je mee? Lot of Life neemt je graag mee voor een onvergetelijke road trip waarbij je het indrukwekkende Atlasgebergte en de Draa vallei zult doorkruisen. Yoga op de mooiste plekjes zorgt voor een nog krachtigere beleving van ieder moment. Deze reis zal je altijd bijblijven!

Meet the instructors

Suus & Lotje
Read more

Highlights

  • Ontdek de prachtige natuur van Marokko
  • Dagelijks twee yogalessen (muv aankomst- en vertrekdag)
  • Transfers en vervoer tijdens de reis
  • Dagelijks ontbijt, lunch en diner
  • Alle niet-alcoholische drankjes
  • 11 overnachtingen

Yoga styles

11 days with instruction in Dutch
The organizer also speaks: English
The maximum participants in the group is 16
Airport transfer included: Marrakesh Menara Airport
Hide all

Accommodation

Facilities

  • Environmentally friendly
  • Multilingual staff

Je verblijft op verschillende bijzondere locaties, op basis van een gedeelde kamer.

Program

Lot of Life ontvangt je op de aankomstdag in Marrakech. Van daaruit trek je de hoge Atlas in om via de bergpasroute, met waanzinnig uitzicht op de Anti-Atlas, uit te komen in Taliouine. Deze plek staat bekend om de saffraan; je verblijft hier in een prachtige kashba. Vanuit hier zetten we koers naar de woestijn en verbind je steeds meer met rust, stilte en bezinning terwijl je jezelf door het uitgestrekte zandlandschap en de oneindige sterrenhemel laat betoveren. Wat volgt is de groene, vruchtbare Dräa Vallei; een letterlijke oase die voedt en verfrist! De karavaan trekt verder en zal het filmische Ait Ben Haddou aandoen. Je sluit de rondreis af met een mountainbike tour door de wonderschone Asif Tamraght kloof om uiteindelijk weer in bruisend Marrakech terug te komen.

Yoga

Yoga helpt je te verbinden met jezelf in het moment. Dus terwijl je je lichaam verzorgt, geest tot rust brengt en ademhaling verbetert neem je de plek als geheel veel intenser en beter waar. De ultieme manier om jouw reis nog vollediger mee te maken! De yogalessen vinden plaats op de meest uiteenlopende en prachtige plekken, veelal buiten in de natuur. Ze worden gegeven door Lotje Dekker. Zij heeft vele jaren ervaring met het geven van yoga en meditatie en met het organiseren en begeleiden van reizen. De lessen zijn geschikt voor iedereen en zullen aangepast worden aan de plek, de groep en de behoefte. Lotje is thuis in verschillende yogastijlen als Hatha, Flow en Yin yoga.

Included excursions

Deze hele vakanties is eigenlijk één grote excursie. Je trekt namelijk in karavaan door onder andere de woestijn en een vallei. Daarnaast is er ook een mountain bike tour inbegrepen.

Instructors

Suus De Jong

Lotje Dekker

Retreat location

Tijdens de retreat reis je door Marokko en bezoek je adembenemende locaties zoals Marrakesh, de Hoge Atlas, Taliouine, Dräa Vallei, Ait Ben Haddou en de Asif Tamraght kloof.

Unique features

Activities

  • Hiking
  • Mountain walking

General

  • Environmentally friendly
  • Multilingual staff
  • Picnic area

Food

Tijdens de retreat geniet je dagelijks van een heerlijk ontbijt, lunch en diner. Deze trip geniet je van de rijke Marokkaanse keuken; met veel fruit, groente en voor wie wil ook met vlees. Het ontbijt is altijd een feest in Marokko maar ook de overige maaltijden kun je rekenen op grote rijkdom, vaak verpakt in de bekende tajine!

The following meals are included:

  • Breakfast
  • Lunch
  • Dinner
  • Drinks

The following drinks are included:

  • Water
  • Coffee
  • Tea

The following dietary requirement(s) are served and/or catered for:

  • Regular (typically includes meat and fish)
If you have special dietary requirements it's a good idea to communicate it to the organiser when making a reservation

What's included

  • 11 overnachtingen op verschillende bijzondere locaties, op basis van een gedeelde kamer
  • Alle transfers en vervoer ter plekke gedurende het programma
  • Dagelijks twee yogalessen met uitzondering van de aankomst- en vertrekdag
  • Alle kosten voor de programma onderdelen zoals entreegelden, gids etc.

What's not included

  • Vliegtickets
  • Verzekeringen

How to get there

Recommended Airports

Aankomst per vliegtuig

Boek je vliegtickets naar Marrakesh Menara Airport (RAK).

Airport: Marrakesh Menara Airport Airport transfer included: Marrakesh Menara Airport No additional charges. You can request this in the next step.

Cancellation Policy

  • A reservation requires a deposit of 20% of the total price.
  • The deposit is non-refundable, if the booking is cancelled.
  • The rest of the payment should be paid 30 days before arrival.

Value for money
Accommodation & facilities
Food
Location
Quality of activity
12 days / 11 nights
from --
Sunday November 24, 2019
(12 days / 11 nights)

Select your package:

For this organizer you can guarantee your booking through BookYogaRetreats.com. All major credit cards supported.

Why choose BookYogaRetreats.com

Best Price Guaranteed
7494 Yoga Retreats Worldwide
Friendly and Fast Customer Service
Offers for every budget
Don't miss out, join our mailing list and get updates & special offers!
Served by www:8000

Logging out

of Tripaneer websites