A link to reset your password has been sent to your email
Already have an account? Log in
Proceeding confirms you accept Tripaneer’s terms & privacy policy.
We have sent you an email to validate your email address. Once you have followed the link provided, you can access all Tripaneer websites.
Didn't receive an email? Resend
Check your email for the confirmation email. It will have a link to reset your password.
Didn't receive an email? Resend
Ga je mee op zelfonderzoek aan de hand van de 5 elementen? Binnen dit retreat maak je kennis met Ayurveda op een manier dat je er thuis ook mee verder kunt. Je leert de belangrijkste basisprincipes van de Ayurveda. We kijken naar de verschillende menstypes (Vata, Pitta, Kapha) en kijken wat jij nodig hebt om in balans te blijven of weer te komen.
Het Lichthuis beschikt over een luxe Finse sauna. Een heerlijke ruimte om volledig tot rust te komen. Reserveer jouw wellnessmoment en geniet van de warmte en ontspanning. In de sauna bevindt zich een toilet, warme douche en voor de extra boost van je lijf kun je ook gebruik maken van de koude stortdouche.
Je besteedt aandacht aan de psychologie en leefstijl. De voeding zal je voornamelijk ervaren en proeven via de maaltijden. Ayurveda is sterk gericht op zelfkennis en zelfinzicht, en is ongelooflijk interessant. Juist omdat het uitgaat van onze persoonlijke constitutie en dus heel specifiek is. Het geeft zoveel inzichten en praktische handvatten. Het laat ons zien hoe we op onze eigen manier een gezond en gelukkig leven kunnen leiden. Wil jij graag ontdekken welke elementen bij jouw dominant zijn en of je dus meer Vata, Pitta of Kapha bent, doe dan mee met dit mooie weekend in het Lichthuis.
Ik ben Gitty, een lichthartige yogadocente en ayurvedisch/holistisch gezondheid en lifestyle coach. Ik ben ervan overtuigd dat we allemaal een vreugdevol en vervullend leven kunnen hebben met de juiste kennis en tools. Ik werk hierbij met de beproefde wijsheden van Yoga en Ayurveda.
Bij het Lichthuis is iedereen welkom. Of je nu een gevorderde beoefenaar bent of helemaal blanco, hier kun je je thuis voelen, je terug trekken, tot rust komen of juist de gezelligheid opzoeken. Er is op deze mooie locatie meer dan genoeg ruimte om helemaal jezelf te zijn en te doen waar jij je goed bij voelt.
Click to see more vegetarian-friendly Yoga Retreats
Het Lichthuis houdt van eten en delen deze liefde graag. Je kunt tijdens je retreat heerlijke vegetarische maaltijden verwachten die met aandacht en zorg zijn bereid. Je hoeft nergens over na te denken, drie keer per dag staat de tafel gedekt en kun je genieten van gezond en vooral ook lekker eten.
Op de locatie kun je eventuele massages bijboeken.
Amsterdam Airport Schiphol
16 km
Transfer not provided
Ze zijn zowel met de auto als met het openbaar vervoer heel goed bereikbaar, de locatie is op 10 minuten lopen bereikbaar van het station.
For this organizer you can guarantee your booking through BookYogaRetreats.com. All major credit cards supported.
We respect your privacy. We will not publish or share your email address in any way.
Please go to your inbox and click the confirmation link we just emailed you.
Don't miss our special promotions, exclusive offers, new destinations and inspirational stories!
We respect your privacy. We will not publish or share your email address in any way.